Mersin Sinek İlaçlama

Sinek ilaçlama;

Sinekler binlerce yıldır insanlar ve hayvanlar için büyük bir sıkıntı olmuştur. Birçok verici hastalık tifo, kolera, dizanteri, ishal, kıl kurdu, yuvarlak solucan, whipworms, hookworms ve tenyalar doğrudan bağlantılıdır. Sinekler onları verimli hastalığı çevirmek gibi pis alışkanlıkları vardır. Hastalığa neden olan organizmalar enkaz, çürüyen çöp, kanalizasyon sinekler tarafından alınıyor, ölü hayvan leşleri, hayvan dışkısı, vb. ve doğrudan bizim gıda, gıda hazırlama yüzeyleri, kendi ağız yoluyla ya da kusmuk veya dışkı yoluyla bize iletilir. Bizlerde bunları çıplak gözle göremediğimiz için ister istemez her alanda karşılaşıyoruz.
Çoğu sinek gelişmek için, larvaları (kurtçuk) için bir besin kaynağı bulmak zorunda olacaktır. Sinekler genelde sıcak nemli malzemelerde yumurta bırakmaktadır. Hayvan ve insan dışkısı, çöp, bebek bezi, çanta, çürüyen sebze ve hatta aşırı organik madde ile zemine uygun bir yumurta bırakmaktadırlar.  Sinek yumurtalarından küçük sarımsı solucanı andıran bir larva bir kurt çıkar. Sinek larvaları normal durumda yumurta 4 -7 gün kendi vücut çevresinde sert kahve renkli kabuk oluşturacak. Erişkin sinek tam gelişimini tamamladıktan sonra yumurta kabuğu ucunu açarak çıkar. Sıcak havalarda, çoğu sinek ayda 2 veya 3 kuşak olabilirler. Ortalama yetişkin sinek yaklaşık 20 gün yaşar. SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri sinek sorunundan sizi daha yumurtlama dönemi olmadan sinek ve yumurtalarından kurtarıyor.

 

Neden SGS Sinek ilaçlamaya ihtiyaç vardır?

• Ciddi Sağlık Riskleri,

• Tüm gıda tüketiminin tahribatı riski,

• Konutların tamamında yayılması sebebi ile bütün ev eşyalarında kalıcı hastalık bulaşma riski,

• Yaşadıkları ortamlarda bulunan mikropları tükettiğiniz ürünlere bulaştırma riski,

 

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Sinek Kontrolü uygulaması sonrasında bu risklerden kurtuluyorsunuz.

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri ev ve iş mülkiyetlerinde her türlü Sinek kontrolü için birçok seçenek bulundurur.

Bizim bünyemizde bulunan eğitimli personel sayesinde memnun Sinek kontrol hizmetleri 11 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri personeli İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde Sinek kontrol hizmeti sunmak konusunda uzmanlardır.

Bugün SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri 0532 132 91 97 arayın Sinek kontrolünüzü yaptırın.

 

TIKLA ARA