Mersin Böcek ilaçlama Dezenfeksiyon Hizmetleri

hizmetlerimiz

Go to DEZENFEKSİYON

DEZENFEKSİYON

Bulunduğunuz ortamı tüm zararlı mikrop ve mikroorganizmaları yok ederek sizlere daha sağlıklı ortamlar sunmaktayız. Daha deyatlı bilgi için dezenfeksiyon sayfamızı ziyaret ediniz.

EV İLAÇLAMA

Evinizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz evinizi terk etmenize gerek yoktur.

OFİS & İŞ YERİ İLAÇLAMA

Ofisinizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz ofisinizi terk etmenize gerek yoktur.

AVM İLAÇLAMA

AVM’de oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. detaylı bilgi için bizimle irtibata geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Go to hastane ilaçlama

hastane ilaçlama

Hastanenizde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında dilerseniz Hastane ortamını terk etmeye gerek yoktur.

HOTEL İLAÇLAMA

Otellerde oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında Oteli kapatmanıza gerek yoktur. Konaklayan müşterilerinizi rahatsız etmeden ilaçlama yapılmaktadır.

OKUL & DERSHANE İLAÇLAMA

Öğretim Alanlarınızda oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Eğitim esnasında uygulama yapılabilmektedir.

RESTAURANT İLAÇLAMA

Yeme – İçme alanlarında oluşabilecek bütün haşerelere karşı kesin ve kalıcı çözümler sunmaktayız. İlaçlama sırasında işletmenizi terk etmeye gerek yoktur. Kullanılan ilaçlar gıda ürünlerine zarar vermemektedir.

Sağlıklı Günler Sunuyoruz.

Evinizi, iş yerinizi böcekler mi istila etti? Bir türlü bitmek bilmiyorlar mı? Haşerelerle mücadele etmek istiyorsunuz ama kendinizi çaresiz mi hissediyorsunuz? İsterseniz iletişim sayfasına tıklayarak uzmanlarımıza sorularınızı sorabilir, tüm bu haşere türleriyle mücadelenizde size nasıl yardımcı olacağımızı anlatabiliriz. Siz de Zaman Kaybetmeden haşere probleminden en kısa zaman da kurtulmuş olursunuz.

HAŞERE ÇEŞİTLERİ

Tüm Haşere türlerine uygun farklı yöntemler sunarak ilaçlama uygulaması yapılmaktadır.

Amerikan Hamam Böceği

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Amerikan Hamam Böcekleri yaşamlarını sürdürebilmek için genellikle nemli, karanlık ve sıcak ortamları tercih ederler. Bu şekilde en hızlı üreme oluşumu yaratılmış olur. 12 Ay boyunca her alanda yaşayabilirler.

ALMAN HAMAM BÖCEĞİ

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Alman Hamam Böcekleri her mevsimde yaşayabilirler. Genelde Mutfak, banyo ve tuvalet gibi sıcak ve nemli ortamda hızlı bir şekilde üreyip yaşamlarını sürdürebilirler.

KARINCA İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Karıncalar genellikle kapı eşikleri, çatlak derzler, mutfak alanlarında oldukça sık görünürler. Onlardan bireysel olarak kurtulmanız mümkün değildir. Profesyonel destek almak sizin için en hızlı çözüm olacaktır.

FARE İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Kemirgenler (Fındık faresi, sıçan, cardon) her alana uygun olarak farklı türden fare ile karşınıza çıkabilirler. Fareler her ortama fazlası ile zarar vermektedir. Kablo, plastik, ağaç, bakliyat ve her türlü gıda ile beslenebilirler.

PİRE İLAÇLAMA

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Pireler ev ve iş ortamında bulunmazlar. Genel olarak dış ortamdan bulunduğunuz ortama bulaşmaktadır. Kedi, köpek vb hayvan türlerine üreyip size bulaştırırlar. Kedi ve köpeklerin doğum sırasında pire oluşturması çok fazla karşılaşılan bir durumdur. En kısa zamanda ilaçlama yapmak durumundasınız

BİT İLAÇLAMA

8 Ay Boyunca Görünebilirler
Bitler genel olarak yaşadığınız ortamda ki evcil hayvanlarda bulunur ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Önlem alınmaması durumunda bütün ortamı sararak her alana bulaşmaktadır.

SİVRİSİNEK İLAÇLAMA

6 Ay Boyunca Görünebilirler
Sivrisinekler genel olarak su birikintisi, ağaçlık alanlar, dere kenarları gibi yerleşim alanlarında daha fazla görülür. Vücudunuz’da ki kandan beslenerek her türlü mikrop yayılımı için ortam sağlar

SİNEK İLAÇLAMA

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Sinekler hızlı hareket mekanizması ile her ortamdan zararlı mikropları bulunduğunuz ortama kolaylıkla yaymaktadırlar. Gıda ürünleri çevresinde fazlasıyla dolaşırlar. Hızlı üreme yapısına sahiplerdir. Profesyonel önlemler alınması gerekmektedir.

Gümüş Böceği İlaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Gümüş böceği Genel olarak halı, havasız ortamlarda ve uzun süre kullanılmayan alanlarda görünürler. Her şeyi yiyerek beslenirler. (Ölü deri, halı, kitap, kumaş vb.) İlaçlama yapılmaması durumunda evinize veya iş yerinize ciddi zararlar verirler.

Akrep ilaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Akrepler Çok fazla sayıda akrep çeşidi varıdır. -50 derece ile +50 derece arasında yaşayabilirler. Eğer bulunduğunuz ortamda akrep varsa acil olarak ilaçlama yaptırmak zorundasınız. Aksi taktirde ortamda bulunan canlıları sokabilirler.

Tahta Kurusu ilaçlama

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Tahta Kurusu Başka bir kan emici haşere türüdür. Evler tahta kurusunun yaşaması için çok elverişli mekanlardır. Bu açıdan önlem alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalmakta ve mekanı yaşanmaz hale getirmektedirler.

Kırkayak Çıyan ilaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Kırkayak Yine türüne bağlı olarak zehirlenmelere hatta ölümlere yol açabilen bir sürüngen türüdür. Boyları 5 – 10 cm kadardır. Özellikle bahçeli mekanlarda sıkça rastlamak mümkündür. Acil olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Tesbih böceği ilaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Yaşam alanı olarak nemli ortamları seçerler. Nem oranı yüksek mekanları çok severler. Bu haşere türlerine de genel olarak bitkilerin var olduğu bahçe gibi açık alanlarda rastlamak mümkündür. Zararlılardır.

yılan ilaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Yılanlar her alanda rahatlıkla yaşayan canlılardır. Genelde ağaç ve bahçeli ortamda görünürler. Zehirli olanları da mevcuttur. En kısa zamanda ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Güve İlaçlama

9 Ay Boyunca Görünebilirler
Güveler genel olarak bakliyatların nemlenmesi ve havasız kalması sonucu larvalardan ortaya çıkmaktadır. Güvelerin larvaları (yumurtaları) çok zararlıdır. Acil olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Mite Akar ilaçlama

12 Ay Boyunca Görünebilirler
Mite Akarlar genel olarak ölü deri, kitap tutkalı besinleri yiyerek beslenirler. Yataklar, koltuklar, halılar gibi alanlarda çok fazla sayıda mevcuttur. Gözle görünmezler. Vücuda çok zararı vardır.

Blog Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

TIKLA ARA