Mersin Mite (Mayt) ilaçlama – 0532 132 91 97

Mersin Mite İlaçlama

0532 132 91 97

Mite ilaçlaması profesyonel bir biçimde yapılmalıdır. maytlar genellikle yataklarda, koltuklarda, halılarda, uzun zamandır kullanılmayan kıyafetlerde görülmekte ve üremektedir. Maytların gözle görünmesi mümkün değildir. Vucutta kaşıntıya neden olur. Bu kaşıntılar sonrasında ciddi kızarıklar meydana gelir. Mite ve Akarlar ölü deri, tozlar, nemli ortamda kalan halı, yorgan, çarşaf vb yerlerde bulunurlar. Toz akarları bizimle birlikte yaşayan ama gözle görünmeyen canlılardır. Toz akarları Astım ve alerji hastalığına davetiye çıkartmaktadır. Örümcek ve kenelere benzeler ve hızla çoğalırlar. Her 21 günde çoğalırlar. En çok yataklarda üremektedir. Maytlar egzama, öksürük, hapşırma, nefes darlığı gibi sonuçlar doğurmaktadır. En büyük tehlike ise toz torbalı elektrik süpürgesi içerisinde bekletilen torbalardan yayılan toz akarlarıdır.

Mite ilaçlama

Mite ilaçlama

Akar ya da mayt, kenelerle birlikte akarina alt türünün büyük çoğunluğunu oluşturan eklem bacaklı canlı. İnsan vücudundan dökülen deri tozlarıyla ve parçacıklarıyla beslenir. Nemli bölgelerde yaşayan ve astıma sebebiyet veren akarlar, mikroskop aracılığıyla görülebilir. 55 mikron boyutuna kadar büyüyen akarlar vardır. 1 gr deri parçası 1.000.000 akarın beslenmesi için yeterlidir. 156 çeşit akar vardır. 5 yıl kullanılan bir yatakta 5 ile 10 milyon akar yaşadığı sanılmaktadır. İnsan sağlığı için büyük tehlike oluşturmaktadırlar.

Maytlar Akarlar genelde gece yatarken yatakta uyurken vucudunuzdan dökülen deriler ile beslenerek çoğalırlar. Çoğalan Maytlar size ciddi sağlık sorunları yaratmaktadır. En kısa  zamanda yattığınız ortamın ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Akar ilaçlaması profesyonel ekip ve ekipmanlar ile yapılmalıdır. Akar ilaçlamasında kullanılan ilaçlar Sağlık bakanlığı oanylı ve ruhsatlıdır. Akar ilaçlaması sonrası aynı gün bulunan ortamı kullanmak mümkündür.

 

Mite (Mayt) & Akar Toz böceği ilaçlama fiyatları için bizimle iletişime geçin.

 

TIKLA ARA