Mersin Örümcek İlaçlama – 0532 132 91 97

Mersin Örümcek İlaçlama – 0532 132 91 97 

 

mersin örümcek ilaçlama - 0532 132 91 97Örümcekler zararsız “Doktor” olarak ya da  “yok edici” ve olarak bilinirler. Ortamda bulunan küçük haşere ve böcekleri yiyerek beslenirler. Örümceklerin sadece altı bacağı vardır Böceklerin ise sekiz bacak sahip. Bu şekilde diğer böceklerden ayırt edebiliriz. Örümceklerin kanatları ve antenler eksikliği. Vücutları iki bölgeden oluşur. Birinci kısım baş kısmı ikinci kısım ise göğüs karın kısmıdır. Karın ucunda sonunda bulunan iplik memecikleri,, web yapımında kullanılan ipek iplik bezleri vardır.

Birçok örümcek türleri Türkiye’de yaygın ev haşereleri arasına girer.  Örümcekler köşelerinde,  bodrum,  lambalar üzerinde ağları örerler. Bu çirkin bir durum oluşturur. Fakat her “örümcek ağı” bir örümcek tarafından yapılmıştır unutmayın. Örümcek ısırıkları komplikasyonlar genellikle küçük tehlike olsa da, onların doktor danışmaları gerekir. Zamanında müdahale (mümkünse) ederek örümcek numunesi alınmalıdır. Bu böcekler yararlı olarak kabul edilir çünkü çoğu koşullar altında açık havada, örümcekler böceklerle beslenir.

Örümcekler ağ dokuyarak yararlı davranış sağlar bunun nedeni diğer böcekleri haşereleri ağında yakalayarak besin kaynağı oluşturur. Bu durum evimizde hem sağlıksız bir ortam hem de görünüş açısından evin her yerinde ağ kirliliği yaşanır
Birçok örümcekler nemli ortamları sevmektedir. Nemli ortamlarda yaşayan diğer canlılar da örümceklere yem olurlar. Bazı örümcek türleri de sıcak, kuru yerlerde, hava delikleri, odanın üst köşelerinde veya tavan arasında alt katta bulunmaktadır.

Neden Mersin SGS Örümcek ilaçlamaya ihtiyaç vardır?

• Ciddi Sağlık Riskleri,

• Tüm gıda tüketiminin tahribatı riski,

• Konutların tamamında yayılması sebebi ile bütün ev eşyalarında kalıcı hastalık bulaşma riski,

• Yaşadıkları ortamlarda bulunan mikropları tükettiğiniz ürünlere bulaştırma riski,

 

SGS Mersin Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Örümcek Kontrolü uygulaması sonrasında bu risklerden kurtuluyorsunuz.

SGS Mersin Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri ev ve iş mülkiyetlerinde her türlü Örümcek kontrolü için birçok seçenek bulundurur.

Bizim bünyemizde bulunan eğitimli personel sayesinde memnun Örümcek kontrol hizmetleri 11 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

SGS Mersin Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri personeli İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde Örümcek kontrol hizmeti sunmak konusunda uzmanlardır.

Bugün SGS Mersin Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri 0532 132 91 97 arayın Örümcek kontrolünüzü yaptırın.

 

TIKLA ARA