Mersin SGS Akrep İlaçlama

Mersin Akrep İlaçlama

0532 132 91 97

Akrepler çok farklı yaratıklardır. Bunlar 1/2 inç uzunluğunda 8 inç üzerinde her yerde olabilir. Genel olarak, akrepler renkli sarı, siyah ya da kırmızı olan bazı türler vardır. Boyutları ve renkleri gen olarak değişmekle birlikte, gövde yapısı tüm türler için aynıdır. Kuyruk avını öldürmek ya da felç etmek için kullanırlar. Akreplerin kuyruk ucunda bir iğne vardır. Akreplerin büyüklüğü genellikle akrep ne kadar zehirli olduğunu söyler. Türkiye’nin çeşitli Bölgelerinde farklı türlerde akrepler bulunmaktadır. Bölgeye göre farklı olan akrepler zehirli ve zehirsiz olarak karşımıza çıkar. Zehirli akrepler genel olarak Villa tarzı evlerin bahçeleri geniş olduğu için tercih ederler. Akreplerden kurtulmadığınız taktirde her an zehirlenme riskiniz bulunur. SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetlerinden yardım alarak akreplerden kurtulmanız mümkündür.

Neden SGS Akrep ilaçlamaya ihtiyaç vardır?

• Ciddi Sağlık Riskleri,

• Tüm evcil hayvanlarınızın yaşam riski.

 

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Akrep Kontrolü uygulaması sonrasında bu risklerden kurtuluyorsunuz.

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri ev ve iş mülkiyetlerinde her türlü Akrep kontrolü için birçok seçenek bulundurur.

Bizim bünyemizde bulunan eğitimli personel sayesinde memnun Akrep kontrol hizmetleri 11 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri personeli İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uyacak şekilde Akrep kontrol hizmeti sunmak konusunda uzmanlardır.

Bugün SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri 0532 132 91 97 arayın Akrep kontrolünüzü yaptırın.

TIKLA ARA