Gizlilik Politikası

mersin böcek ilaçlama gizlilik politikamız

SGS Mersin böcek ilaçlama, ziyaretçilerin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, www.sgsilaclama.com adresinde bulunan SGS Mersin böcek ilaçlama web sitesinden topladığımız bilgileri nasıl topladığımızı ve kullandığımızı açıklamaktadır. Bu politika zamanla değişebilir. Bu beyanda yapılan değişiklikler bu URL’de yayınlanacak ve yayınlandığında geçerli olacaktır. Herhangi bir değişiklik, değişiklik veya değişikliğin yayınlanmasının ardından bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, bunları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Gizlilik Politikası

SGS Mersin böcek ilaçlama, üyelerimizin, bağışçılarımızın, müşterilerimizin ve diğer bağlantılarımızın gizliliğini korumayı taahhüt eder. Gizlilik politikamız açıktır: Bize vermeyi seçmediğiniz sürece web sitemizi ziyaret ettiğinizde sizinle ilgili hiçbir kişisel bilgi toplamayacağız.

Web sitesinde vermeyi seçtiğiniz herhangi bir bilgi, yalnızca hizmetleri sağlamak veya iyileştirmek için kullanılacaktır. NPMA gizliliğinizi korur ve güveninizi takdir eder.

E-postalar ve Web Formları

E-postalarla veya web formlarıyla sağladığınız kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler, yalnızca size bilgi veya ürün göndermek veya sorularınıza veya yorumlarınıza yanıt vermek gibi toplama noktasında açıklanan amaçlar için kullanılacaktır. İletişim bilgilerinizi verirseniz, SGS Mersin böcek ilaçlama personeli veya yüklenicileri, yorumunuzu veya sorunuzu açıklığa kavuşturmak için sizinle iletişime geçebilir.

Gizlilik Politikası

Otomatik Olarak Toplanan ve Saklanan Bilgiler

Ziyaretiniz sırasında, web sitesinde gezinirken, sayfaları okurken veya bilgileri indirirken, ziyaretinizle ilgili belirli bilgileri otomatik olarak toplayacak ve saklayacağız, ancak sizinle ilgili değil. Bu bilgiler sizi kişisel olarak tanımlamaz. Yalnızca ziyaretle ilgili aşağıdaki bilgileri otomatik olarak topluyor ve saklıyoruz:

  • İnternet etki alanı (örneğin, özel bir İnternet erişim hesabı ise “xcompany.com” veya bir üniversiteden bağlıysa “aschool.edu”) ve IP adresi (IP adresi, bilgisayara her zaman otomatik olarak atanan bir numaradır. Web sitemize erişimin elde edildiği Web’de gezinmek; 
  • Sitemize erişmek için kullanılan tarayıcı ve işletim sistemi türü; 
  • Sitemize erişim tarihi ve saati; 
  • Ziyaret edilen sayfalar ve ne kadar süreyle; ve
  • Varsa, www.sgsilaclama.com’a ilk ziyaretin başlatıldığı web sitesinin adresi. 

Bu bilgileri, sitemizi ziyaretçiler için daha yararlı hale getirmemize ve sitemize gelen ziyaretçi sayısını ve ziyaretçilerimizin kullandığı teknoloji türlerini öğrenmemize yardımcı olması için kullanırız. Toplanan veriler kişisel bilgileriniz veya kimliğinizle bağlantılı değildir.

Gizlilik Politikası

Diğer Sitelere Bağlantılar

Bu web sitesi diğer sitelere bağlantılar içerir. SGS Mersin böcek ilaçlama, bu politikada açıklanan gizlilik uygulamalarından farklı olabilecek diğer sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değildir. Bağlantılı siteler dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz diğer sitelerin gizlilik uygulamalarına aşina olmanızı öneririz.

Güvenlik

Site güvenliği amacıyla ve bu hizmetin tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir kalmasını sağlamak için NPMA, yetkisiz bilgi yükleme veya değiştirme girişimlerini belirlemek veya başka şekilde hasara neden olmak için ağ trafiğini izlemek üzere yazılım programları kullanır.

Bu hizmetle ilgili yetkisiz bilgi yükleme veya değiştirme girişimleri kesinlikle yasaktır. Bilgiler ayrıca yetkili kolluk kuvvetleri soruşturmaları için de kullanılabilir. Yukarıdaki amaçlar dışında, bireysel kullanıcıları veya kullanım alışkanlıklarını belirlemek için başka hiçbir girişimde bulunulmaz.

Revizyonlar

Bu gizlilik bildirimini herhangi bir zamanda değiştirme veya tadil etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Gizlilik bildirimimizi revize edersek, bu değişiklikleri ana sayfada ve diğer yerlerde yayınlayacağız, böylece hangi bilgileri topladığımızdan, bunları nasıl kullandığımızdan ve varsa hangi koşullarda ifşa ettiğimizden her zaman haberdar olursunuz.

Sağlıklı Günler Sunuyoruz.

Gizlilik Politikası

Hemen Ara

0532 132 91 97 | 08:00 22:00

Email

sgsilaclama@gmail.com

Ofis

Çankaya Mah. 4728 Sk. No:9 Mersin