Mersin Böcek ilaçlama Fiyat

mersin böcek ilaçlama fiyat

Mersin Böcek ilaçlama olarak fiyat politikamız oldukça esnek ve sizleri memnun edecek derecede uygundur. Fiyat belirlemesi yaparken özellikle yapılacak alanın metrekaresi üzerinden fiyat belirlemesi yapıyoruz. Bir diğer fiyat belirleme unsuru ise ilaçlama yapılacak olan böceğin veya haşerenin türüne göre değişmektedir. Bu neden farklılık gösterir onu size açıklamalım. Örnek olarak hamam böceği problemi yaşan iki kişi var biri A diğeri B kişisi olsun A kişisi yaklaşık 1 yıldır böcek problemin olduğunu bildiği halde ilaçlama yaptırmamış hatta kendisi farklı ilaç markalarını alıp kendi evinde bireysel olarak ilaçlama yapmıştır. B kişisi ise hamam böceği probleminin daha başında olduğunu fark edip hemen Bizi arayarak hizmet talep etmiştir. Bu nedenle ilaçlama fiyatları arasında fark olacaktır. A kişisi ile B kişisi için kullanılacak hamam böceği ilacı miktarı (dozajı) farklı olacaktır. Bu da fiyat farkı yaratabilir.

Farklı fiyatlar verilmesinin ana sebebi bulunduğunuz ortamda oluşan böcek türüne ve yoğunluğuna bağlıdır. Standart bir fiyatlandırma yanlış olabilir.

Fiyatlandırma yaparken ikinci önemli husus ise Toplu böcek ilaçlama uygulamasıdır. Toplu böcek ilaçlaması dediğimiz sitem en az 3 kişi ve üzeri olacak şekilde değerlendirilir. Apartmanlarda oturan bireyler genellikle komşuları ile aynı zaman da olarak toplu ilaçlama yaptırırlar. Bu Toplu ilaçlamanın faydası ise ilaçlama yapıldığında kaçan böceklerin diğer apartman sakinlerine gitmesine sebep olabildiğinden toplu ilaçlama yaptıranlar kaçan böceklerden siz de kurtulmuş olursunuz.

Mersin böcek ilaçlama fiyat belirleme olarak bizimle iletişime geçebilirseniz sizin için en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet sunacağız.

Fiyat politikamıza çok değer veriyoruz. Lütfen merdiven altı firmalardan aldığınız fiyatlar ile bizi karşılaştırmayınız. Merdiven altı dediğimiz firmalar yasal olmayan internet sitesi olup gerçekte hiç var olmayan kuruluşlardır. Lütfen Resmi yetkili firmalardan böcek ilaçlama fiyatı aldığınıza emin olunuz.

Hemen Ara

0532 132 91 97 | 08:00 22:00

Email

sgsilaclama@gmail.com

Ofis

Çankaya Mah. 4728 Sk. No:9 Mersin

Diğer ilaçlama firmamımız