Anasayfa

SGS İLAÇLAMA

Mersin Dezenfeksiyon

Korona virüsü (Covid-19) için Tüm alanlarınızı dezenfeksiyon işlemi yapıyoruz. Sağlık Bakanlığı Onaylı Dezenfektanlar ile İşlemlerimizi yapmaktayız.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Böcek İlaçlama

Tüm Haşere çeşitleri için böcek ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Kokusuz ve lekesizdir.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Uyuz ilaçlama

Son zamanlarda yaygın olan uyuz rahatsızlığı için DETAYLI bir uyuz ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Hemen Arayın Hemen Kurtulun

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Fare İlaçlama

Mersin’de bulunan tüm bölge için Fare ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Fare ilaçlaması sırasında evinizi terk etmenize gerek yoktur.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Kene İlaçlama

Mersin’de bulunan tüm bölge için kene ilaçlama uygulaması yapmaktayız. Kene ilaçlaması Bakanlık onaylı ilaçlar ile kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılmaktadır.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Hamam Böceği İlaçlama

Mersin il ve ilçelerinde Tüm ortamlar için hamam böceği ilaçlama uygulamasını yapmaktayız. Kokusuz ve Jel uygulama olarak iki farklı ilaçlama yapılmaktadır.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Sinek İlaçlama

Sinek ilaçlama uygulaması Tüm duvar, tavan ve zemin olmak üzere yapılmaktadır. Kokusuz, lekesiz ve bakanlık onaylı ilaçlar kullanılmaktadır.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Karınca İlaçlama

Tüm karınca çeşitleri için ilaçlama uygulamasını hem sıvı hem de jel ilaçlama olarak iki farklı uygulama şeklinde yapmaktayız.

mersin böcek ilaçlama tik

Mersin Örümcek ilaçlama

Örümcek ilaçlaması detaylı bir uygulama olup hem iç ortam hem de dış ortam ilaçlaması yapılması durumunda sonuca daha hızlı varılmaktadır.

GOOGLE YORUMLARI

“Kesinlikle öneriyorum. Böyle profesyonel duyarlı ve dürüst iş yapanı bulmak çok zordur. Evimi hamamböcekleri basmıştı her türlü ilaçla sorunun köküne inildi. Tolga Beyin ellerine sağlık çok yardımsever ve profesyonel biri her konuda yardımcı oldu bundan sonra her yıl bu şirkete evimi ilaclatacağim. Aldığınız ücret helâli hoş olsun.”

Eda Yazgan

“Gerçekten işini özenle dikkatle yaptı.Evde haşereleri tek seferde kökünü kuruttu çok memnum kaldım Teşekkür ederim.Herkese tavsiye ederim.👌”

Sedat Demirelli

“Evimdeki böceklere kesin çözüm buldunuz ve sineklerden kurtardınız bizi çok teşekkür ediyorum. Evimi ilk defa size ilaçlattım çok memnun kaldım. Kalorifer temizliği için de sizi tercih edeceğim Ayrıca Tolga beye nazik ve kibar davranışından dolayı çok teşekkür ederim”

Nuket Kaya

Önemli Bilgilendirme!!!

Böcek ilaçlamada kullanılan ilaçlar T.C Bakanlık Onayından geçmiş ilaçlardır. Halk sağlığı anlamında evde beslediğiniz canlılara hiçbir zarar vermeden rahatlıkla kullanılmaktadır. Böcek ilaçlama yaptırmanız yaşadığınız ortamda bulunan zararlıları yok etmek ve onlardan korunmanızı sağlar. Böcekler üzerinde taşıdıkları mikropları sizlere ve beslemiş olduğunuz evcil hayvanlara çok kolay bulaştırabilmektedir. Özellikle yaz aylarında üreme hormonlarının gelişmesi ile hızlı üreyerek bulunduğunuz ortamı istila etmektedirler. Kendi yöntemleriniz ile kısmi ilaçlama yapmanız onların bağışıklık sistemlerini güçlendirerek ilerleyen zamanlarda böceklerin, haşerelerin ve kemirgenlerin çoğalmasına neden olur. En çok karşılaşılan sorunlar bilinçsizce yapılan ilaçlama sonrası üremelerine katkı sağlayan ilaçlamadır. Böcek ilaçlama yaptırmak profesyonel bir işlemdir. Kullanılan ilaçlar ve ekipmanlar profesyonel ekipmanlar ve ilaçlardır. Sizde haşere ve böceklerden rahatsızlık duyuyorsanız ve en kısa zamanda çözüm istiyorsanız lütfen bizi mersin SGS böcek ve haşere ilaçlamayı arayınız.

Mersin hamam böceği ilaçlama

Mersin Bit ilaçlama

Mersin Karınca ilaçlama

Mersin Fare ilaçlama

Mersin Sinek ilaçlama

Mersin Sivrisinek ilaçlama

Mersin Gümüş böceği ilaçlama

Mersin Bit ilaçlama

Mersin Pire ilaçlama

Mersin Uyuz ilaçlama

Mersin Tahta kurusu ilaçlama

Mersin Örümcek ilaçlama

Mersin Kene ilaçlama

Mersin Yılan ilaçlama

Mersin Güve ilaçlama

Mersin Akrep ilaçlama

Dünya Ansiklopedisinden haşereler hakkında daha da detaylı bilgi edinebilirsiniz. https://tr.wikipedia.org/wiki/Haşere mersin ilaçlama