Mersin Fare ilaçlama – 0532 132 91 97

Mersin Fare ilaçlama

0532 132 91 97

Fareler evlere, iş yerlerine, tarlalara dadanarak insanın besin kaynaklarına ortak olurlar. İnsan eliyle yapılmış korunaklı yapılarda yaşamayı yeğleyen birçok tür, depolanmış yiyecekleri tüketen, her çeşit gereci kemiren, hatta hantavirüs, tifüs, veba gibi salgın hastalıkları taşıyabilen önemli zararlılardır. Doğada yaşayan ve kalabalık sürüler halinde bulunduklarında zaman zaman tarım ürünlerine büyük zararlar verebilir. Bunun yanında fareler besin olarak böcekleri, ölü hayvan leşlerini ve atık olan her şeyi yerler.

fare ilaçlama uygulaması

Fare ilaçlama

Fareler çeşidine ve türüne göre faklı sayıda çoğalırlar. Bazı fare türleri yılda 4 bazıları ise 6 defa yavrularlar. Fareler diğer haşerelerden farklı olarak üremede canlı yavru doğururlar. Yani fareler herhangi bir yere yumurta bırakmazlar. Evinizde fare olup olmadığını anlamak için temizlik yaptığınızda eğer evde fare pisliği var ise mutlaka evinizde fare var demektir. Fare pisliği pirinç tanesi büyüklüğünde ve siyah renktedir.

Fare ilaçlaması için uygulamamız Yemleme dediğimiz fare yemlerini belirli bölgelere koyarak onların yemesini sağlamak ve yok etmek   şeklinde olmaktadır. Fare ilaçlaması   için sıvı ilaçlama uygulaması yapılmamaktadır. Fareler ancak yedikleri ilaçlar ile zehirlenip ölmektedirler. Sıvı püskürtme ilaçlar ile fareye herhangi bir zarar verilmez. Aksine bulunduğunuz kapalı ortamlarda daha da gezmesine ve ortamda bulunan herşeye mikrop bulaştırmasına neden olmaktadır.

SGS Böcek ilaçlama olarak sizi fareler ve kemirgenlerden en kısa zamanda profesyonel ekip ve ekipmanlar ile günlük işlerinizi aksatmadan en kısa sürede kurtarıyoruz. Yaptığımız ilaçlamada kullanılan bütün ilaçlar Sağlık Bakanlı tarafından onaylı ilaçlardır.

Fare ilaçlama fiyatları için lütfen bizimle İletişime geçiniz.

TIKLA ARA