Mersinde Genellikle Görünen Haşere Türleri aşağıda ki gibidir.

Mersinde böcek ilaçlama olarak Siz de evinizde türlü türlü böceklerden mi muzdaripsiniz. Biz SGS Böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon olarak bu tür durumlarda tüm böcek ve haşere türleri için sizleri en kısa zamanda çözümler sunmaktayız. Mersinde genel olarak en çok görünen böcek türü hamam böceği, karınca , gümüş böceği, kuş biti gibi türler daha sık görünmektedir. Evinizde ya da ofisinizde siz de böcek ve haşere problemi yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de nasıl, neden ve niçin diye sorularınıza yanıt arıyorsanız bu yazımızı baştan sona okuyabilirsiniz. Bu sayede size en uygun ilaçlama yöntemini çözebiliriz. Mersinde böcek ilaçlama

 • Hamam Böceği İlaçlama
 • Karınca İlaçlama
mersin tarsus erdemli mezitli karınca ilaçlama
mersin tarsus erdemli mezitli karınca ilaçlama

Yine mersinde havanın nemli ve sıcak olması karıncaların yaşam alanlarını çoğaltmaktadır. Genellikle karıncalar güneye yuva kurarlar güneşin açısı yüzünden. Karıncalar sürekli hareket halinde ve bişeyler taşımakla meşguldürler. Karıncalar ekmek ve yiyecek kırıntıları ile beslenirler. Koloni halinde yaşarlar. Evinizde toprak, bitki besliyorsanız karıncalardan kurtulmanız pek mümkün olmayabilir. Bizimle iletişime geçerek size en uygun karınca ilaçlama çözümü sunmaktayız. Detaylı bilgi için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

 • Sinek İlaçlama
Mersin sinek ilaçlama

Sinekler sıcak ortamlarda daha çok ortaya çıkarlar. Yumurtlama zamanı genel olarak ilkbahar ve yaz aylarıdır. Çünkü sinekler yumurtalarını sulak alanlara bırakırlar. Dere kenarları, atık su birikintileri gibi yerlerde daha çok ve sık görünürler. Sineklerin mikrop taşıma yeteneği olduğundan sizlere ciddi rahatsızlıklar verebilir. Sinek ilaçlama uygulaması ile sizi bu problemden kurtarıyoruz. Detaylı bilgi için bu bağlantıyı tuşlayınız.

 • Gümüş Böceği ilaçlama
mersin gümüş böceği ilaçlama

Evet gümüş böcekleri de nem’i çok sever özellikle evlerde daha çok görünen bir haşere türüdür. Banyo, tuvalet, lavabo ve mutfak alanlarında görünürler. Beslenmeleri genellikle kırıntı ve ölü derilerdir. Banyoların artık yıkanmayıp silinmesinden dolayı borular içerisinden geçiş yaparlar ve evler arasında çok hızlı geçiş yapabilirler. Gümüş böceklerinin kesin ve net çözümü yalnızca ilaçlamadır. Siz de gümüş böceklerinden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için bu alanı tıklayın.

 • Pire İlaçlama
mersin pire ilaçlama

Pireler genellikle kedi ve köpeklerde görünmektedir. Özellikle kedilerde doğum sonrasında yeni doğan yavrunun üzerinde oluşurlar. Pireler kan emici familyasındandır. Sürekli zıplayan vücut yapısı sayesinde pireleri yakalayıp yok etmek mümkün değildir. Bu yüzden tek çözüm pire ilaçlama uygulamsı yapılmaktadır. Siz de pirelerden kurtulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Detaylar için tıklayın.

 • Bit ilaçlama
mersin bit ilaçlama

Bitler genelde insanlarda saç kısmında oluşmaktadır. Bir de hayvanlarda oluşan bit türü bulunmaktadır. Özellikle kuş biti çok ciddi bir problem yaratmaktadır. Bit türü kan emerek yaşamaktadır. Kam emicilerdir ve sizde sürekli kaşıntıya yol açar. Kaşındıkça yaralara yol açmaktadır. Bit için kesin çözüm ilaçlamadan başka bişey değildir. Detaylar için tıklatın.

 • Akrep ilaçlama
mersin akrep ilaçlama

Mersinde akrep pek nadir görünen bir türdür. Genel de yaz aylarında ortaya çıkar ve taş aralarında ve odunluklarda oldukça sık rastlanabilir. Akrepler ciddi sorun yaratabilecek canlı türüdür. Akrepler sadece ilaçlama ile kesin sonuç olarak yok edilebilirler. Siz de akrep problemleriniz için bize ulaşarak sizi bu dertten kurtarabiliriz. Detaylar için tıklatınız.

 • Yılan ilaçlama
mersin yılan ilaçlama

Mersinde yılan ilaçlaması nadir de olsa yapılmaktadır. Yılanlar genelde sıcak alanlarda ve insanların az bulunduğu alanlarda ortaya çıkar. Genellikle yılanlar insanların yaşadığı alanlara aç oldukları için gelirler. Beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için bulunduğunuz ortama gelirler ve asıl amaçları size zarar vermek değil tamamen kendini beslemektir. Yılanlar sıvı ilaçlama ile o an bulundukları yerde olurlar ise ancak öldürülebilirler. Yılanlardan korunmak pek mümkün olmamakla beraber sadece önlem yapılabilir. Detaylar hakkında bize tıklatın

 • Sivrisinek ilaçlama
mersin sivrisinek ilaçlama

Sivrisinekler gerçekten çok rahatsızlık verici bir canlı türüdür. En önemli özelliği ise insanların ve hayvanların kanını içmesidir. Bu vücudunun en önemli yapısı iki gözünün arasında bulunan iğne yapısıdır. Sivrisinekler virüs ve bakteri taşıması ile ünlüdür. Yani sadece sizi ıssırıp canınızı yakmakla kalmayıp size hastalık bulaştırmaktadır. En zor ilaçlama yöntemi uçan haşere ilaçlamasıdır. Çünkü her yere konduklarından ilacın etkisi onlara teshir etmemektedir. Detaylar için tıklatın.

 • Fare ilaçlama
mersin fare ilaçlama

Mersin fare ilaçlama olarak hizmet veren firmamız sağlık bakanlığı onaylı fare yemleri kullanmaktadır. Fareler yaşam alanlarına ya doğum yapmak için ya da yiyecek bulmak için gelirler. 3 çeşit fare türü vardır. Fınkık faresi en küçük olanı, tarla faresi denileni ise orta boyutta olanı, en büyük boy is cardon (sıçan) denilen en büyük fare türüdür. Hepsi için kullanılan yöntem aynıdır. Yemleme dediğimiz bir yöntem kullanarak sizi bu problemden kurtarıyoruz. Sıvı ilaçlama asla fareler için çözüm sağlamaz. Detaylar için tıklatın.

 • Örümcek ilaçlama
mersin örümcek ilaçlama

Mersinde örümcek çeşiti oldukça fazladır. Bunun sebebi ise Mersinin çok fazla sıcak olmasından kaynaklanmaktadır. Çok fazla türü bulunmaktadır şehir içinde yaşayanlar ise çok fazla zehirli değildir. Genelde ormanlık alanlara yakın yerleşim yerlerinde sıklıkla görünür ve bu türler şehir içinde bulunan örümcek türlerine göre zehirlidir. Örümcek ilaçlaması kokulu ilaçlama dediğimiz bir yöntemle yapılmaktadır. Detaylar için tıklatın.

 • Güve ilaçlama
mersin güve ilaçlama

Evet gelelim en çok rastlanılan haşere türüne. Bayanların oldukça sık rastladıkları bu haşereler mutfakta gıdaların bozulması ile oluşan haşere türüne verilen ad Güve dir. Güveler gıdaların nemlenmesi ve ısıya maruz kalması ile bozuluyor. Bozulması durumunda ise güveler yumurtalarını genelde mutfak tavan kısımlarına bırakmaktadır. İlk başka kurtlanma dediğimiz yapı ortaya çıkıyor ve sonrasında ise bu kurtlar kozalanıyor ve dönüşerek güve dediğimiz haşere ortaya çıkıyor. Güve ilaçlaması için bizimle iletişime geçiniz. Detaylar için tıklatın.

 • Kene ilaçlama
mersin kene ilaçlama

En tehlikeli haşere türleriden biridir. Ormanlık alanlar, bahçeler ve hayvanlardan insanlara bulaşmaktadır. Keneler vücudun içine girerek beslenmeye en uygun bölgeyi bulurlar. Bu bölgede cildin altına görmeye çalışarak kan emme işlemine başlarlar. Erken fark edilmek çok ama çok önemlidir. Keneler yapıştıkları alanda uzun süre kalabilirler ve kan emmeye devam ederler. Doktor dışında vücuttan çıkartmak tehlikeli olacaktır. Böyle bir durumda en kısa zamanda bir hekime başvurup sağlık kuruluşunda kenenin kan emdiği bölgeden çıkartılması sağlanmasıdır. Kene gördüğünüz alanı hemen ilaçlama yaptırmanız tekrar size bulaşma riskini sıfıra düşürmektedir. Detaylar için tıklatın.

Mersinde böcek ilaçlama

 • Tahtakurusu ilaçlama
mersin tahtakurusu ilaçlama

Tahta kurusu da tehlikeli sayabileceğimiz bir haşere türüdür ve genellikle yatak, koltuk kenarlarında yumurtlayıp üremeye başlarlar ve kan emici grupta yer alırlar. İlk başta farkında olmadan sizin kanınız emerler çünkü beslenme şekilleri öyledir ve kaşıntı tüm vücuda yayılır. Bu da ciddi cilt problemine yol açar. Böyle durumda tüm yatak ve koltukların en kısa zaman da tahtakurusu ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Detaylar için tıklatın.

 • Çekirge ilaçlama
mersin çekirge ilaçlama mersinde böcek ilaçlama

Mersinde henüz çekirge ilaçlama uygulamsı çok fazla yapılmamaktadır. Çekirgeler insanlara zarar vermez sadece bitkiler tahıllara zarar vererek bizim yaşamımızı sürdürmemizi sağlayan temel besinleri yok etme özelliğine sahiptir. Firmamız Çekirge için ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Detaylar için tıklatın.

Yedek sayfamız www.mersinbocekilaclama.org

mersinde böcek ilaçlama