İlaçlama Çeşitleri

Dezenfeksiyon :

Sağlık Bakanlığı Onaylı Dezenfektanlar ile bulunduğunuz ortamda bulunan mikrop ve virüslerin yapılan dezenfeksiyon ile minimuma (%99.9) indirgenmektedir. Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü için dezenfeksiyon uygulaması yapmaktayız. Korona virüsünü yenmiş kişilerin bulunduğu ortamı 10 dakika gibi gibi kısa bir süre işlemi tamamlayıp sizi koruyoruz.

Kokusuz ilaçlama :

Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ile yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlamada bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Ortamı terk etmediğiniz gibi ilaçlanan ortamı da kapalı tutmaya gerek yoktur. kokusuz ilaçlama sıvı püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Genel olarak ilaçlama yapılacak ortamın tamamı kokusuz ilaçlarla yapılmaktadır. Kokudan etkilenme gibi bir durumu söz konusu değildir. Astım hastalığı olan kişiler dahi ortamı terk etmeden ilaçlama yaptırabilirler. İLAÇLAMA ÇEŞİTLERİ

Kokulu ilaçlama :

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri tüm haşerelerin yoğun görüldüğü ve yumurtlama dönemi zamanında yapılan bir ilaçlama olarak kokulu ilaçlama uygulamaktadir. Kokulu ilaçlama da kullanılan bütün ilaçlar ortamda bulunan bütün canlıları olumsuz etkilemektedir. Kokulu ilaçlama yapılan ortamda kesinlikle maske kullanılmadan dolaşılma maktadır.  Yumurtlama döneminde yapılan kokulu ilaçlama sayesinde haşereler yumurtalarından çıkar çıkmaz etkisiz hale gelmektedir. Kokulu ilaçlama yapıldıktan birkaç saat sonra ortamı havalandırıp günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Jel ilaçlama :

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Jel ilaçlama tamamlayıcı ilaçlama olarak yapılmaktadır. Kokulu yada kokusuz ilaçlama yapıldıktan sonra haşere, böcek ve kemirgenlerin yoğun bulunduğu alanlara uygulanarak kesin çözüm sağlamaktadır. Jel ilaçlama kokusuz ilaçlama şekline girer. Sağlık açısından ortamda bulunan canlılara herhangi bir zarar vermemektedir. 

Haşere ve kemirgen Yem İlaçlama:

SGS Böcek İlaçlama ile Konut Haşere Kontrol Hizmetleri Fare ve Cardonlar için yem sistemi kullanılmaktadır. Fareler sıvı ilaçlama ve jel ilaçlamadan etkilenmezler. Fareler Yem yemek zorundadırlar. Bunun için en etkili yöntemi kullanmaktayız. Fare ilaçlamasında bulunduğunuz ortamı terk etmenize gerek yoktur. Kokusu, lekesi ve sizi rahatsız edici hiçbir özelliği bulunmamaktadır. Fare ve Cardon yemi yedikten sonra su içtikleri an iç organları infilak oluyor ve ölümle sonuçlanıyor. Daha fazla detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız…