Mersin SGS böcek ilaçlama sağlık bakanlığı biyosidal belgesi

Belge Firmamızın Resmi Belgeleridir

Bu alanda yayınlanan belge resmidir. Kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Firmamızın dışında bu alanda kullanılması durumunda YASAL İŞLEM BAŞLATILACAKTIR. RESİMLER ÖZEL KOD İÇERDİĞİNDEN KOPYALANMASI DURUMUNDA TARAFIMIZA BİLGİ VERİLEREK YASAL İŞLEMLEMLER BAŞLATILIR.

Bu belgemiz biyosidal ürün uygulama belgesidir. Sağlık bakanlığının tarafımıza yeterli koşulları sağlamamızdan dolayı bu aşağıda ki belgeyi vermiştir. Belgesi olmayan kuruluşlara lütfen itibar etmeyiniz. Bu belge bize Sağlık bakanlığı tarafından verilmiştir. Kesinlikle kopyanalamaz sahtesi olamaz. Belgenin orijinal olduğunu Sağlık bakanlığını arayarak teyit edebilirsiniz.

Daha Fazla Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayıp bize ulaşabilirsiniz.

Mersin SGS böcek ilaçlama sağlık bakanlığı biyosidal belgesi
Mersin SGS böcek ilaçlama sağlık bakanlığı biyosidal belgesi

Aşağıda yer alan belge yine Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış belgedir. Sayın Cihan Gümüş bu belge için 4 Yıllık Ziraat Mühendisliği okumuş ve bu ilaçlama mesleğini icra edebilmesi için Mesul müdürlük belgesi alarak ilaçlama yapabilmesi için yeterliliği sağlamıştır. Yine bu belge kopyalanamaz ve sahtesi olamaz. Bu belgenin de doğruluğunu Sağlık Müdürlüğünden öğrenebilirsiniz.

Bu yazıyı tıklayarak mersin halk sağlığı müdürlüğünün resmi web sayfasına ulaşabilirsiniz.

mersin SGS böcek ilaçlama dezenfeksiyon mesul müdür belgemiz
mersin SGS böcek ilaçlama dezenfeksiyon mesul müdür belgemiz

Aşağıda yer alan belge ise Mersin Akdeniz belediyesinin firmamıza vermiş olduğu resmi belgedir. Bu alanda tüm gereksinimler tamamlanarak belgeyi almaya hak kazanmış bulunuyoruz. Önceden de belirttiğim gibi lütfen Resmi olmayan Firmalara asla itibar etmeyiniz.

Mersin SGS böcek ilaçlama dezenfeksiyon iş yeri açma ruhsatı belgesi
Mersin SGS böcek ilaçlama dezenfeksiyon iş yeri açma ruhsatı belge

Resmi belgeye sahip olmayan firmalar genelde sahte firmalardır başkalarının adını ve içeriklerini kullanarak size yanıltıcı firma gibi gösterip sağlığınızı hiçe saya biliyorlar bu durumda sadece ve sadece resmi firmalara ilaçlama yaptırmanız sağlığımız açısından çok önemlidir neden sağlığımız açısından önemlidir diyoruz Çünkü resmi olmayan firmalar hangi ilaç kullandıkları hangi dozda kullandıkları belli olmadığı için sizin Belki daha az bir fiyat ödeyerek ilaçlama yaptırmanız a sebep oluyorlar ama sağlığınızla kesinlikle oynuyorlar O yüzden resmi firmalara ilaçlama yaptırmanız sağlığınız için çok önemli çünkü biz her yaptığımız uygulamayı Sağlık Bakanlığı’nın resmi sayfasına belirtmek zorunluluğumuz var.

Bu sağlık bakanlığı resmi sayfasında sizin evinizin adresine kadar tüm bilgileri girerek bütün sorumluluğunu üstlenmiş oluyoruz. Resmi olmayan firmalar bu tarz şeyleri kesinlikle yapmadığı için eğer herhangi bir kötü durum olması durumunda kesinlikle Sorumluluk kabul etmeyecektir ve karşınızda muhatap bulamayacaksınız.

Biyosidal Ürün Uygulayıcı Sertifikamız

Yukarıda belirtilen belge Halk sağılı tarafından verilen biyosidal ürün uygulayıcı belgesidir. Yukarıda belirtilen Belge Resmi belgedir. Kopyalanamaz ve sahtesi çıkartılamaz. Bu uygulayıcı belge için Mersin ziraat mühendisleri Odası birimi kurs açmıştır ve bu kurstan başarılı olarak geçilerek almayı hak kazanılmıştır.

Firmamız 2002 yılından beri faaliyet göstermekte olup son zamanlarda virüs gibi bakteri gibi ilaçlama yapılacak alanları da bünyemize ekleyerek sizlere hem ilaçlama hem de dezenfeksiyon hizmetini resmi olarak yapıyoruz.

Hemen Ara

0532 132 91 97 | 08:00 22:00

Email

sgsilaclama@gmail.com

Ofis

Çankaya Mah. 4728 Sk. No:9 Mersin